ROUBENKY

Stavíme celoročně obyvatelné masivní roubené rodinné domy, rekreační chaty, penziony, restaurace, sauny a dřevěné doplňky k takovýmto objektům.

Výrobu roubenek nabízíme technologiemi pero-drážka, z prismy a především nejlépe osvědčené technologie, kdy trámy jsou montované s mezerou pro vkládání přírodní izolací z ovčí vlny a zaklopené lištami. Rohy roubeného domu jsou svázány rybinami. Vrchní trámy obvodových stěn s přesahy pro konstrukci střechy a stropní trámy mají ozdobné reliefy.

Roubená chata roubenkaroubenkaroubenky

Více na fotogalerii našich realizovaných roubených staveb.

projekt-roubenkaAby byl Váš vysněný srubový dům kvalitní potřebujete mít jako základ taktéž kvalitní projektovou dokumentaci, jež respektuje veškerá specifika výstavby domů z masivu, řeší technologicky veškeré konstrukce, aby nedošlo k zabránění sesychání a sedání masivních stěn (okna, dveře, zděné příčky, komín, atd.). Neznalost a nedodržení projekčních zásad konstrukcí z masivu se obvykle projeví buď vrácením projektu zkušenou specializovanou stavební firmou k opravě chyb a tedy zdržením a vyšší neplánovanou finanční náročností PD nebo v podobě nevratných škod na samotné stavbě. Pokud budete řešit PD s vlastním projektantem, je NEZBYTNĚ NUTNÉ, ABY MĚL S DANÝM TYPEM STAVBY DOSTATEČNÉ ZKUŠENOSTI.

Máte zájem o kvalitní roubenku? Kontaktujte nás a začněte plánovat roubenku kvalitně již od projektové dokumentace od specialistů.

Projektová dokumentace roubenkaProjektová dokumentace roubenkaProjektová dokumentace roubenkaProjektová dokumentace roubenkaRoubenka